Зелена натяжна стеля
Що може бути краще монтажу натяжної стелі, якщо ви хочете створити чарівну атмосферу в інтер’єрі будинку? Зелена натяжна стеля це завжди цікавий і нестандартний варіант оформлення кімнати. Цей колір додає приміщенню натуральності та природності, дарує атмосферу спокою й умиротворення.
Зелена натяжна стеля - фото
Які переваги у зеленої натяжної стелі?
- Універсальність. Зелена натяжна стеля змінить загальне сприйняття інтер’єру і додасть затишної нотки навіть звичайному будинку. Її легко поєднувати з іншими кольорами та елементами декору.
- Здатність розслабляти. Світлі зелені відтінки натяжної стелі допоможуть зняти напругу після довгого робочого дня. Настав час випити запашної кави та релаксувати під приємним кольором полотна.
- Простота догляду. Натяжне полотно не вимагає особливого догляду, звичайне вологе прибирання допоможе прибрати сліди пилу і бруду зі стелі.
Які зелені натяжні стелі можна замовити в компанії "Чесні стелі"?
Вибір стелі не обмежений лише палітрою кольорів, створюючи унікальний дизайн власної квартири, ви можете поекспериментувати з фактурою натяжного полотна. У нас ви можете замовити зелені натяжні стелі таких різновидів:
- Сатинові. Мають приємну, ідеально рівну поверхню, злегка переливаються приємним перламутровим блиском на світлі.
- Глянцеві. Виготовлені з світловідбиваючої ПВХ-плівки, відображають природне і штучне освітлення та мають властивість візуально збільшувати простір.
- Матові. Найбільш популярний і доступний за ціною варіант. Фактура нагадує класичну рівну, пофарбовану стелю, а вигляд зеленого полотна – неймовірний.
- З фотодруком. Зелена стеля з барвистим сучасним фотодруком однозначно освіжить інтер’єр і оновить дизайн приміщення. Ми пропонуємо клієнтам різноманітні зображення, які підійдуть на будь-який смак.
- Різьблені. Така фактура надасть вашому приміщенню унікального вигляду. Різноманітні перфорації дозволяють втілити найзаповітніші бажання клієнта та створити індивідуальний дизайн.
Фото зелених натяжних стель, які ви можете переглянути у каталозі нашого сайту, стануть поштовхом до правильного вибору, який втілить всі дизайнерські рішення.
Для яких приміщень підійде зелена натяжна стеля?
Гармонія, затишок та простота – саме так можна описати властивості зеленої натяжної стелі. Завдяки приємному відтінку, стеля зеленого кольору підійде для приміщень, оформлених в будь-якому стилі. Ви можете комбінувати різні фактури та створювати цікаві дизайни – натяжне полотно матиме чудовий вигляд. Зелені відтінки вдало використовувати для:
- Кухні. Натуральний колір, який має зелена натяжна стеля, створює невимушену атмосферу, додає гармонії і затишку.
- Спальні. Зелена стеля ідеально підійде для зони відпочинку і створить атмосферу спокою, аби після важкого робочого дня ви могли релаксувати.
- Ванної. Насичений, яскравий відтінок зеленої натяжної стелі допоможе підтримувати у ванній атмосферу чистоти і свіжості. Вологість – не проблема, натяжне полотно стійке та не пошкодиться від зовнішніх подразників.
- Дитячої. Завдяки природним властивостям, зелений колір в інтер’єрі, в тому числі і на стелі, буде мати заспокійливий вплив. У поєднанні з білим, жовтим або помаранчевим, він буде виглядати дуже цікаво, легко і гармонійно.
- Вітальні і залу. Інтер’єр в одноколірній гамі з зеленою стелею і стінами виглядає дуже сучасно і екстравагантно. Багаторівневі натяжні конструкції додадуть приміщенню яскраву, і в той же час ненав’язливу родзинку.
Універсальним рішенням, яке підійде до зеленої стелі, стануть білі, бежеві або сірі шпалери. Дуже практично і гармонійно виглядає також монохромний дует зеленої стелі і стін.
Натяжні стелі, в тому числі зелені, не вимагають спеціального складного догляду за собою. Щоб очистити натяжну стелю досить протерти її вологою ганчіркою, при необхідності можна використовувати м’який миючий засіб, потім необхідно протерти натяжне полотно насухо. Щоб очистити матову або сатинову натяжну стелю можна скористатися пилососом або щіткою з м’яким ворсом.
Точну вартість зеленої натяжної стелі можна дізнатися після замірів вашого приміщення нашим майстром. При цьому враховуються: вибране полотно, площа кімнати, кількість труб і інших комунікацій, складність установки і освітлення.