Різьблені натяжні стелі apply

Різьблені натяжні стелі - фото

Різьблені стелі apply

Високим попитом користуються різьблені стелі Apply, завдяки яким інтер’єр приміщення набуває нового, елегантного вигляду. Різноманіття варіантів перфорації такі, як овали, кола, дрібні отвори різних геометричних форм, дозволяє втілити у реальність справжні витвори мистецтва. Це комбінація двох листів, один з яких використовують як фоновий аркуш, а інший – художньо вирізаний. Перфорована стельова конструкція має унікальний об’ємний ефект, який не залишить без уваги відвідувачів. Широкі можливості дизайну мають величезний вибір колірних поєднань і різноманіття варіантів підсвічування. Це стелі нового покоління, які створять унікальну атмосферу у будь-якому приміщенні.

Різьблені натяжні стелі apply, монтаж

Натяжні стелі Apply виготовляють завдяки спеціальному обладнанню, яке призначене для розкрою саме стельових полотен. Вакуумний плоттер гарантує точне відтворення і акуратність кожного вирізу. Моделювання малюнків спочатку виконують на комп’ютері, а отриманий результат втілюють в готову викрійку. Для виготовлення перфорації використовують сучасне обладнання – лазерний плоттер. Така система дозволяє створювати безліч композиційних рішень: від елементарних геометричних фігур до складних систем зображень. Ви можете переконатися в оригінальності полотна та переглянути можливі варіанти оздоблення на сторінках нашого каталогу.

Отвори можуть бути будь-якого розміру і форми, вони не провисають і не деформуються навіть при перепаді температур, а також залишаться незмінними протягом довгого часу. Це стелі нового покоління які відкривають унікальні творчі можливості. Візерунки на стелі можуть бути абсолютно різними, починаючи від зображень квітів, метеликів та закінчуючи місячною поверхнею. Завдяки художнім вирізам навколо люстри і світильників можна створити імітацію декоративної розетки.

Стелі Apply це інноваційна комбінація полотна з вирізами і суцільного полотна, розташованих разом або рознесених на різних рівнях. Цікаве поєднання дозволяє створювати унікальні натяжні стелі нового покоління. Використовуючи художні вирізи, текстури, колір, світло, тіні і віддзеркалення ви можете сформувати яскравий акцент в інтер’єрі або ненав’язливо задати тематичне спрямування, яке буде простежуватися у всьому дизайні.

Різьблені стелі apply - переваги

Стелі apply володіють безліччю унікальних можливостей. Команда майстрів «Чесні стелі» залюбки створить декоративні та дворівневі стелі, втілить незвичайні дизайнерські проекти, встановить світлові художні полотна та модернізує старі. Навіть якщо попередня стеля має певні дефекти та нерівності – демонтувати її не потрібно. Вона ідеально підійде як основний рівень, до якого необхідно буде додати полотно з вирізами.

Класичні моделі глянцевих стель, матових, плаваючих давно стали звичними. Різьблена стеля вирізняється з-поміж інших високим рівнем декоративності. За потреби, фахівці можуть встановити спеціальне освітлення для нижньої частини полотна, що створить чарівну композицію. Для цієї конструкції потрібно використовувати профіль Apply 40, який дозволяє розташувати основне і нижнє різьблене полотно на досить великій відстані, а між ними встановити світлодіодну стрічку. Таке нетривіальне рішення неодмінно буде предметом захоплення ваших друзів і знайомих.

Функціонал різьблених натяжних стель має багато властивостей, однією з яких є проектування вбудованої витяжної системи. У такому випадку декоративні вирізи розміщують в необхідних для конструкції місцях. Вмонтована система подачі свіжого повітря стане ефективним і економним варіантом витяжки.

Apply натяжні стелі ціна

Вартість натяжних стель завжди визначають за потребами клієнта. Ціна залежить від площі і периметра кімнати та складності конструкції, до якої входить монтаж і комплектуючі матеріали. Це індивідуальні показники, без цих яких неможливо вказати точну вартість натяжної стелі.
Викликати замірника безкоштовно