Натяжна стеля є альтернативою будь-якій інші стельовій конструкції, проте вона не позбавлена недоліків. Полотно вразливе до механічних пошкоджень і з часом може потребувати косметичного ремонту.

Найчастіші види пошкоджень натяжної стелі:

  1. проколи, розриви, порізи – такі пошкодження трапляються через занадто натягнуту поверхню полотна. Дефекти ПВХ-плівки можуть виникнути по простій причині – необережне поводження з інструментом при установці світильників або складання меблів;
  2. деформування полотна в результаті оплавлення – для монтажу натяжної стелі використовують пожежобезпечне обладнання, а полотно володіє вогнетривкими властивостями. Якісна ПВХ-плівка не запалиться, але може деформуватися внаслідок неправильного монтажу світильників, впливу відкритого вогню феєрверків або іскор від бенгальських вогнів;
  3. провисання полотна – найбільш поширене пошкодження стелі, яке може зіпсувати зовнішній вигляд кімнати. Основними причинами виникнення цієї проблеми є:
  • тривала експлуатація конструкції;
  • потрапляння повітря, води в застельовий простір;
  • заводський брак або використання неякісних матеріалів.

Натяжні конструкції компанії «Чесні стелі» мають багато властивостей, серед яких вогнетривкість та гіпоалергенність, проте важливо знати правильні методи експлуатації полотна.

  1. Натяжне полотно потрібно встановлювати в опалювальних приміщеннях, адже через низькі температури ПВХ-плівка втрачає свою еластичність та може легко потріскатися, порватися.
  2. Для збереження візуально привабливого вигляду стелі намагайтеся підтримувати в приміщенні постійну температуру.
  3. Перед монтажем конструкції переконайтеся що вибрані світильники мають відповідну потужність.
  4. Хоча поверхня натяжної стелі може витримати значні механічні навантаження, намагайтеся не підносити до полотна гострі предмети.
  5. Щоб усунути забруднення використовуйте тільки спеціальні миючі засоби для натяжних стель, які не тільки очищають поверхню від бруду і пилу, але і зволожують полотно.
Викликати замірника безкоштовно