Безшовні натяжні стелі

Безшовні натяжні стелі - фото

Безшовні натяжні стелі установка

Монтаж безшовних натяжних стель вимагає терплячості та обережності, з чим вдало справляється команда наших досвідчених майстрів. Установку полотна виконують за допомогою 3 способів: гарпунний, клиновий та штапіковий.

Гарпунний спосіб: по лінії полотна приварюють гарпун – гачок з ПВХ, який натягує матеріал завдяки кріпленню за профіль. Мембрана повинна бути меншою від площі стелі приблизно на 7%.

Клиновий спосіб: полотно кріплять на клини, вбиті в профіль. Його не потрібно ретельно вимірювати і викроювати, адже після установки зайвий матеріал просто відрізають.

Штапіковий: полотно кріплять в профіль за допомогою спеціальної стрічки, яка забезпечує натяг стелі.

Перед монтажем стелі слід підготувати всі стіни для фінішної обробки. Ми не рекомендуємо встановлювати полотно в приміщенні, де недавно були поклеєні шпалери, адже під час різкого нагрівання температури вони можуть відійти від стін. Захистити покриття від пилу та бруду досить легко – необхідно ретельно прибирати в приміщенні.

Безшовні натяжні стелі виготовляють з надміцного полотна шириною до 5 метрів, а виробники пропонують широкий вибір будматеріалів, виконаних за сучасними технологіями. Усі ці фактори дозволяють встановити конструкцію в стандартному приміщенні без утворення швів. Якщо площа кімнати значно більша – майстри монтують два полотна з додатковим кріпленням.

Якщо ви бажаєте встановити якісну натяжну стелю – зверніться до нашої компанії. Монтаж не вимагає підготовки, винесення меблів, очищення поверхні – всього того, що характерно при ремонтних роботах з іншими матеріалами. За вашим бажанням майстри додадуть ефектне підсвічування для комфортної і затишної атмосфери кімнати.

Безшовна натяжна стеля

Безшовні натяжні стелі – легке і швидке вирішення проблеми нерівної поверхності. Досвідчені майстри команди «Чесні стелі» професійно виконають монтаж полотна за декілька годин, а ваша стеля кардинально змінить свій вигляд. Безшовні натяжні стелі – новітня технологія з дивовижною різноманітністю фактур, відтінків і форм. Мембрана виготовлена або з поліефірної тканини, або з плівки ПВХ, які мають багато переваг. Така конструкція ідеально підійде не лише для офісних приміщень, але й для житлового простору, дитячих кімнат та медичних установ. Безшовні натяжні стелі відповідають сучасним вимогам дизайну інтер’єру: мають гладку поверхню без швів, володіють високою стійкістю до механічних навантажень, а завдяки еластичності полотна можна створити неймовірні стельові конструкції. Ще однією особливістю стелі є невеликий проміжок між головним перекриттям і полотном – повітряний зазор, який виконує роль додаткового теплоізоляційного шару, що важливо для квартир або офісів, розташованих на останніх поверхах будівель.

Безшовні натяжні стелі ціна

Вас цікавить вартість безшовної натяжної стелі? Відповідь на це запитання залежить від площі і периметра кімнати та складності конструкції, до яких потрібно додати вартість монтажу і комплектуючих матеріалів. Ціна безшовної натяжної стелі в Києві у нашої компанії відповідатиме якості наданих послуг. Телефонуйте та замовляйте майстра прямо зараз!
Викликати замірника безкоштовно