Парящі натяжні стелі

Парящі натяжні стелі - фото

Паряща стеля натяжна

Паряща стеля натяжна це стильне і практичне рішення для оформлення інтер’єру і освітлення в ньому. Її особливість полягає в тому, що по всьому периметру кімнати стеля підсвічується світлодіодною стрічкою. На фото парящих натяжних стель можна побачити, що площина стелі і стін розділена смугою світла. Це створює ілюзію легкості, невагомості і ширяння стелі у повітрі. В результаті виходить ефектна світлова смуга, як прямої лінії, так і у вигляді різноманітних геометричних фігур. Такий варіант освітлення є хорошою альтернативою універсальним лампам і може стати основним або декоративним елементом підсвічування натяжної стелі.

Завдяки правильному монтажу та кваліфікованості майстрів «Чесні стелі», паряща натяжна стеля з підсвічуванням по периметру не забере багато висоти приміщення. Ми використовуємо спеціалізований алюмінієвий профіль, який має паз для кріплення стрічки і дозволяє вкластися всього в 50 мм. За бажанням клієнта, фахівці можуть встановити основне освітлення – вбудувати точкові світильники або залишити місце для центральної люстри.

Основними перевагами парящої натяжної стелі є:

 • сучасний привабливий зовнішній вигляд;
 • візуальне збільшення простору приміщення;
 • можливість застосування різнобарвного світлодіодного підсвічування або зміни підсвічування через час;
 • економічне енергоспоживання LED освітлення;
 • хороші показники звуко- і теплоізоляції;
 • простота догляду (вологе прибирання всього кілька разів на рік);
 • стійкість до вологи.

Стеля виглядає прекрасно та сучасно у таких приміщеннях як:

 • ванній;
 • коридорі;
 • вітальні;
 • спальні.

Парящі натяжні стелі установка

Установка парящих натяжних стель своїми руками має свої особливості, основною складністю якої є натяжка ПВХ полотна. Для цього етапу роботи знадобиться спеціальна теплова гармата, використання вимагає усіх технічних знань та техніки безпеки. Щоб не стикатися з проблемами та отримати у результаті неймовірну парящу натяжну стелю, скористайтеся послугами компанії «Чесні стелі». Наші майстри мають багаторічний досвід роботи з установки натяжних стель, а усі ремонтні роботи вони виконують без зайвого бруду та пилу.

Установка парящої натяжної стелі починається з розмітки стін для кріплення профілю. Далі настає етап монтажу – за допомогою дюбелів кріплять профіль по чітко окресленій лінії. До спеціального пазу на профілі встановлюють і підключають до живлення LED стрічку і світлорозсіювальну вставку. Після усіх цих кроків відбувається натяжку полотна тепловою гарматою.

Паряща натяжна стеля ціна

Паряща натяжна стеля вимагає кропіткої роботи майстрів та використання високоякісних матеріалів, які неабияк впливають на ціну. Якщо об’єктивно оцінювати конструкцію натяжного полотна, вартість відповідає якості наданих послуг. Замовивши парящу натяжну стелю у компанії «Чесні стелі» вам не доведеться платити посередникам, адже ми самі виготовляємо полотно для натяжних стель. Вартість завжди буде залежати від площі і периметра кімнати, складності конструкції, до яких потрібно додати монтаж і комплектуючі матеріали.
Викликати замірника безкоштовно