Фіолетова натяжна стеля

Додайте унікальності та ексклюзиву приміщенню завдяки фіолетовій натяжній стелі. Яскраві кольори та широка гама відтінків у поєднанні з елементами декору не залишать уваги ваших відвідувачів. Натяжне полотно фіолетового кольору додасть вишуканості, його з легкістю можна використовувати в житлових приміщеннях та офісах. Цей глибокий і неординарний відтінок задає романтичний настрій в спальні, а на робочому місці налаштовує на креатив.

Фіолетова натяжна стеля - фото

Для чого підійде фіолетова натяжна стеля?

Окрім привабливого зовнішнього вигляду, фіолетова натяжна стеля має безліч інших переваг, основними з яких є:

 • надає легкості. Натяжні фіолетові стелі візуально збільшують площу кімнату, простір в якій стає повітряним і невагомим.
 • активізує творчий потенціал. Психологи відзначають, що бузковий і його відтінки сприяють творчості. Креативність людей, які працюють у приміщенні з фіолетовою натяжною стелею, набагато вище, ніж в будь-якому іншому.
 • додає унікальності дизайну. Широка палітра фіолетових відтінків дозволить реалізувати дизайнерські фантазії і втілити унікальні задумки в інтер’єрі.

Монтаж фіолетової натяжної стелі відбувається швидко, а майстри команди «Чесні стелі» ідеально вирівняють поверхність, аби ви могли насолоджуватися чудовим ремонтом.

Яку фіолетову натяжну стелю вибрати?

Є три основні види поверхонь фіолетових натяжних стель: глянцеві, матові і сатинові. Якщо ви хочете поекспериментувати з дизайном та вибрати більш цікавий та нестандартний варіант обробки, спробуйте:

 • дворівневі стелі. Ви можете комбінувати бузковий колір з іншими відтінками та зонувати приміщення, тим самим відділити робочий простір від спальні, вітальну та куточок відпочинку.
 • з підсвічуванням. Виділити і підкреслити глибину фіолетової натяжної стелі можна за допомогою освітлення. Незвичайне підсвічування по периметру або сучасне контурне освітлення додадуть ще більшої унікальності до інтер’єру.
 • з фотодруком. Особливий стиль має фіолетова натяжна стеля з фотодруком. Незвичний колір завжди можна доповнити цікавими елементами фотодруку – квітами, зоряним небом або абстракцією.
 • різьблені. Ви можете комбінувати кілька рівнів полотна, одне з яких – фіолетове. Створюйте унікальні перфорації та насолоджуйтеся індивідуальним витвором мистецтва.
Викликати замірника безкоштовно

  Фіолетовий – колір творчості, мрійливості і загадковості. Оформлення стелі в бузковій гамі буде доречно як в спальні, вітальні, дитячій, так і робочому кабінеті творчих людей.

  Щоб весь інтер’єр виглядав гармонійно необхідно грамотно поєднувати відтінки і фактуру стелі і стін. Найкраще фіолетова натяжна стеля буде виглядати з такими кольорами стін:

  • білий;
  • сірий;
  • бежевий;
  • рожевий.

  Найчастіше для стельової обробки використовують бузковий, фіалковий, лавандовий відтінки фіолетового. Залежно від колірної гами інтер’єру можуть також використовуватися баклажановий або ліловий кольори.