Стеля Зоряне небо

Ви коли-небудь мріяли спати під відкритим зоряним небом? Тепер ви можете це втілити у реальність у власній спальній кімнаті! Завдяки якісним натяжним стелям «Зоряне небо» від компанії «Чесні стелі» ви можете створити незабутній зовнішній вигляд приміщення. Це цікаве поєднання натяжного полотна і спеціального освітлення, яке створює ілюзію нічного неба за яким ви можете спостерігати щоночі.

Стеля Зоряне небо - фото

Якою буває стеля Зоряне небо?

Необмежений дизайн, креативність, ексклюзивне бачення можуть бути втілені на полотні. Стеля створює затишну атмосферу, а освітлення робить приміщення чарівним. Перш ніж замовити натяжну стелю «Зоряне небо», дізнайтеся більше про два її види:

 1. Суцільне полотно з внутрішнім підсвічуванням. Усі необхідні дроти і освітлення маскують під полотном, а вдень така стеля нічим не буде відрізнятися від звичайної, вона ідеально рівна і гладка.
 2. Підсвічування в отворах плівки. Полотно попередньо проколюють для встановлення світлодіодів, які будуть створювати неперевершену ілюзію зірок і улюблених сузір’їв.

Варіанти освітлення стелі «Зоряне небо» допоможуть втілити давню мрію побачити:

 • зорепад;
 • політ комети;
 • північне сяйво;
 • захід планети;
 • обертання галактики і багато іншого.

Де краще використовувати стелю Зоряне небо?

Засинати під м’яким, приємним світлом зірок сподобається і дорослим, і дітям. Чарівна атмосфера нічного неба допоможе розслабитися і зняти втому за день. Встановити стелю «Зоряне небо» у дитячій кімнаті та спальні – чудовий варіант. Вона повністю безпечна, а матеріал, з якого вона виготовлена, перешкоджає утворенню цвілі і грибка.

Чому варто замовити натяжну стелю Зоряне небо?

З безліччю доступних варіантів від форми до дизайну чи кольору – ви обмежені лише межами вашої власної уяви. Натяжна стеля налічує багато переваг, а «Зоряне небо» особливе завдяки:

 • яскравому незабутньому вигляду, який зачаровує незвичайністю;
 • можливістю установки в приміщеннях будь-яких розмірів;
 • мінімальним витратам електроенергії за використання підсвічування.

Щоб отримати бездоганну стелю за приємною ціною звертайтеся до компанії «Чесні стелі». Ми пропонуємо 12 років гарантії на наші роботи, безкоштовний виклик майстра на замір по Києву, швидка установка протягом декількох днів, а також можливість розстрочки.

Яка вартість установки натяжної стелі Зоряне небо?

Ціна стелі «Зоряне небо» є індивідуальною для кожного проекту. У вартість установки додають:

 • вид використовуваного полотна: плівка (глянець, мат), тканина;
 • обране підсвічування: намальовані на полотні зірки будуть самим бюджетним варіантом, а використання світлогенератора і оптоволокна з можливістю дистанційного керування коштуватимуть значно дорожче;
 • площа натяжної стелі;
 • конструкція стелі: чим більше рівнів і нестандартних криволінійних ділянок – тим дорожче.

Точну вартість натяжної стелі в можете дізнатися після безкоштовної консультації нашого майстра. Щоб зв’язатися з нами скористайтеся кнопкою зв’язку на сайті або відвідайте нас за адресою: м Київ, вул. Кубанської України, 26. Ми раді бачити вас в нашому офісі з понеділка по п’ятницю з 9 ранку до 18 вечора.

Викликати замірника безкоштовно