Натяжні стелі з фотодруком

Натяжні стелі з фотодруком є окремим напрямом унікальних дизайнерських рішень в оформлені приміщень. Широкоформатний фотодрук на полотні дозволяє створити неповторну атмосферу кімнати, доповнити основний інтер’єр або, навпаки, стати центральним елементом простору. Фотодрук можна нанести на різні види натяжних полотен: глянцеві, матові, сатинові. Будь-який з них з легкістю перетворить інтер’єр, приховає всі нерівності і прикрасить ваш будинок.

Натяжні стелі з фотодруком - фото

Чому варто замовити натяжну стелю з фотодруком?

Натяжні стелі є одним з популярних варіантів обробки, який застосовують в квартирах, офісах, кафе і ресторанах. Вони зарекомендували себе як міцне і надійне вкладення на довгі роки, а широкий спектр дизайнів дозволяє створити унікальний елемент інтер’єру. З переваг, за які вибирають натяжні стелі з фотодруком, можна відзначити:

  • привабливий зовнішній вигляд. Зображення які наносять на ПВХ-плівку за допомогою спеціального обладнання виглядають дуже стильно і реалістично. Ви можете замовити індивідуальний дизайн із зображенням, яке вам до вподоби.
  • швидкий монтаж. Установка стелі не займає багато часу, а після монтажу не залишається будівельного сміття і пилу. Майстрам немає потреби попередньо обробляти стелю, вирівнювати або штукатурити, всі недосконалості будуть приховані під натяжним полотном. тривалий термін служби. Ми даємо 12 років гарантії на свої роботи, хоча реальний термін експлуатації становить набагато більше.
  • простий догляд. Презентабельний вигляд натяжних стель залишається незмінним протягом років, а додатково фарбувати полотно не потрібно. Щоб прибрати пил або бруд з їх поверхні можна скористатися звичайною щіткою або вологою ганчіркою.

Яку натяжну стелю з фотодруком вибрати для свого будинку?

Натяжні стелі виготовлені з ПВХ-плівки є довговічними, невибагливими в обслуговуванні та екологічними. Матеріал доступний у різноманітних кольорах, дизайнах і обробках, включаючи сатин, глянець, матовий варіанти.

  • глянцеві натяжні стелі. На лаковій поверхні друковані малюнки мають яскравий вигляд та неодмінно впишуться в інтер’єр приміщення.
  • матові натяжні стелі. Універсальна текстура без відблисків і переливів дає змогу додати малюнки різноманітної складності, які не затьмарять інші елементи декору.
  • сатинові натяжні стелі. Цей варіант відрізняється ніжним перламутровим переливом, а фотодрук на такому полотні виглядає дуже ефектно.

Варіантів графіки для нанесення малюнка на натяжні стелі може бути безліч – від пейзажів і картин відомих художників, до казкових героїв, зоряного неба, тваринного і рослинного світу і всілякої абстракції.

Викликати замірника безкоштовно

    Вартість фотодруку – 650 грн/м2. У вартість установки також входить натяжне полотно, його фактура і розмір. Ціна натяжної стелі з фотодруком залежить від того, яке зображення ви оберете, буде воно на все полотно або окрему частину. На всі питання, щодо вибору і установки натяжних стель, з радістю дадуть відповідь наші фахівці. Для консультації залиште заявку на сайті або відвідайте наш офіс.