Компанія “Чесні стелі” працює більше 10 років на ринку монтажу натяжних полотен і вже встигла завоювати відмінну репутацію. Ми налічуємо безліч вдячних клієнтів, які рекомендують нас, і тисячі метрів змонтованих стель.

Такий результат – злагоджена робота команди професійних фахівців, які з відповідальністю ставляться до своєї роботи. Кваліфікація наших майстрів зростає з кожним новим клієнтом, а багаторічний досвід лише підкреслює їхній рівень знань.

Оскільки ми контролюємо процес створення дизайну і виробництво полотна, можемо гарантувати високу якість нашої роботи. Складних завдань ми не боїмося – досвід дозволяє втілювати в життя незвичайні завдання різної складності. Консультанти підберуть цікаві варіанти оформлення стелі, а команда спеціалістів з монтажу швидко доставить та встановить полотно.

Ми залюбки допоможемо з будь-якими потребами щодо подальшого догляду, які можуть виникнути. Обираючи нашу компанію, Ви отримаєте не тільки стелю Вашої мрії, а й теплі спогади від спілкування з нашими фахівцями.

Викликати замірника безкоштовно

  Поширені запитання

  Натяжні стелі – це плівка ПВХ, середньої товщиною 0,18 мм, яка нагрівається тепловою газової гарматою до 60-70 градусів, після чого монтується в стіновий профіль (попередньо змонтований на стіни).

  Замовити натяжну стелю ви можете одним із способів:
  1. Залишити заявку на сайті
  2. Зателефонувати за номером телефону, вказаним на сайті
  3. Замовити зворотний дзвінок (значок трубка телефону в лівому нижньому кутку)
  4. Написати в наш чат на сайті
  Після чого з Вами зв’яжеться наш менеджер, для подальшого запису на завмер (замір по Києву безкоштовний)

  Тривалість монтажу натяжних стель залежить від обсягу об’єкта і його складності. Наприклад установка натяжної стелі в кімнату 15 м2 – займає в середньому 3 години.

  Після установки натяжної стелі вона опуститься мінімально на 5 см.

  Наша компанія дає 12-річну гарантію на натяжні стелі. Гарантія на монтажні роботи – 3 роки.

  Фіксованої ціни за 1 м2 натяжної стелі немає, тому що вартість натяжної стелі формується з безлічі комплектуючих, таких як – полотно, профіль, заставні під освітлення та ін. Найпростіший спосіб дізнатися вартість – це зателефонувати нашим менеджерам, або залишити заявку на замір.