Дворівневі натяжні стелі

Дворівневі натяжні стелі - фото

Натяжні стелі дворівневі

  • Проектування і установка дворівневих стель
  • Краща ціна на всі види дворівневих стель
  • Відправляємо на узгодження технічний макет
  • Професійний монтаж за 1 день
Чи буває ремонт стелі легким? Напевно кожен може згадати про складний і стомлюючий процес оздоблення стелі. Вирівнювання, закладення нерівностей, оштукатурювання, шпаклівка, фарбування – стільки процесів потрібно було виконувати. Ви можете забути про усі ці проблеми разом із компанією «Чесні стелі». Наші послуги значно полегшать ваше життя, а фахівці виконають монтаж без бруду та пилу всього за декілька годин. Дворівнева натяжна стеля – цікавий варіант оздоблення інтер’єру. Вона виглядає цікаво та незвично, а головне – є функціональною. Обираючи такий варіант конструкції ви можете розділити простір на декілька зон, використовуючи різні відтінки та поєднуючи фактури. Фінішне фарбування взагалі не потрібно. Якщо брати до уваги переваги та недоліки, у натяжного полотна ви практично не знайдете негативних моментів. Покриття приховує усі недоліки стелі, є довговічним, не вимагає ретельного прибирання та має приголомшливий вигляд. Так, ціна може коливатися від ваших побажань та є дещо вищою від монтажу звичайної стелі, проте зважаючи на усі плюси, таке рішення буде виправданим.

Дворівнева стеля натяжна установка

Монтаж багаторівневих натяжних стель починається з розмітки стін для нижнього і верхнього ярусів. Щоб встановити каркас, використовують алюмінієві профілі, які кріплять до стін відповідно розмітки. За допомогою теплової гармати нагрівають полотно та натягують спершу нижній, а потім верхній рівень. Завдяки майстрам команди «Чесні стелі» установка відбувається швидко та без будь-якого будівельного сміття і пилу. Ви можете обрати різноманітні варіанти оздоблення: варіювати кольори, створювати геометричні форми та зонувати приміщення. Такі стелі мають особливу характеристику – стійкість до води. Навіть якщо сусіди зверху затоплять квартиру – нічого поганого з конструкцією не трапиться. Уся вода залишиться «всередині» натягнутого полотна, звідки її можна буде просто злити.

Дворівневі натяжні стелі ціна

Вартість дворівневих натяжних стель є неоднозначною. Деякі клієнти готові платити за якісно виконану роботу, інші – утримуються від такого рішення. Один квадратний метр конструкції коштує ненабагато більше, ніж подібний варіант з гіпсових листів. Проте дворівневе полотно створить естетику у вашій квартирі та матиме купу переваг. Тим не менш, до ціни входять усі необхідні кріплення, декілька видів якісного покриття та створення об’ємної конструкції під люстру. Варто зауважити, що світильники не належать до загальних витрат, а їх кількість впливає на вартість. Якщо ціна зависока, ви можете обрати варіант стелі в кілька ярусів, але з меншою кількістю деталей, що істотно знизить витрати.
Викликати замірника безкоштовно