Матові натяжні стелі

Натяжна стеля може бути спроектована для приміщення будь-якого розміру і є чудовим способом урізноманітнити атмосферу приміщення та створити затишок у кімнаті. Якщо ви хочете зберегти естетику вашого дизайну, обрайте матові натяжні стелі, які ідеально підійдуть для будь-якого приміщення. По фактурі вони нагадують ідеально рівну оштукатурену поверхню без будь-яких переливів і відблисків.

Матові натяжні стелі - фото

Чому варто замовити матову натяжну стелю?

Використання матових натяжних стель для кімнати дозволяє акуратно вирівняти поверхню, а також забути про дроти, комунікації і тріщини. Вплив світла не спричинить вигорання полотна, а термін служби може досягати десятків років, протягом яких стеля не потребує ні фарбування, ні іншого додаткового ремонту. Перевагами натяжної стелі є:

  • довговічність. При правильній експлуатації натяжне полотно прослужить вам не один десяток років. При цьому збереже первинний вигляд, не зблякне і не опуститься.
  • доступність. Матові стелі коштують дешевше інших варіантів оздоблення, що пояснюється особливостями їх виробництва.
  • невибагливість у догляді. За натяжними стелями легко доглядати, досить прибрати пил та бруд з поверхні за допомогою щітки або пилососа.
  • підходять для фотодруку. Зображення, які можна нанести на матове полотно, виглядають більш реалістично і об’ємно.

Як вибирати матові натяжні стелі?

Широка палітра кольорів та фактур натяжної стелі дозволяє вигадувати сучасні та цікаві дизайни індивідуально під стиль кожного приміщення. Найчастіше клієнти віддають перевагу однотонному полотну, але за бажанням можна створити конструкції різної складності: дворівневі, парящі, перфоровані. Компанія “Чесні стелі” пропонує на вибір:

  • білі натяжні стелі. Нейтральні відтінки білого створюють заспокійливу атмосферу. Біла матова стеля буде виглядати доречно в будь-якому приміщенні.
  • кольорові матові стелі. Великий вибір відтінків натяжного полотна дозволяє підібрати колір стелі, який буде гармоніювати з іншими елементами дизайну.
  • парящі стелі. Незвичайне освітлення, яке встановлюють по периметру натяжного полотна, перетворить стелю в справжній витвір мистецтва.
  • матові стелі з фотодруком. Класична матова стеля у поєднанні з різноманітними зображеннями ідеально підійде для будь-якого інтер’єру та прикрасить вашу кімнату.
Викликати замірника безкоштовно

    Матові полотна – найпопулярніший варіант серед натяжних стель. Це не тільки красиве і практичне, але і найбільш бюджетне рішення. Ціни на них починаються від 140 грн / м2. Точну вартість робіт можна дізнатися після безкоштовного виклику замірника.