Освітлення для натяжних стель

Однією з чудових переваг натяжних стель є гнучкість, особливо коли мова йде про освітлення. Крім того, все більшої популярності набуває освітлення по периметру кімнати, яке може бути монохромним білим або різнокольоровим зі змінними світлодіодними лампами. Вибираючи світильник для натяжної стелі, слід врахувати деякі важливі моменти:

  • зовнішній вигляд (для натяжної стелі існують три варіанти освітлювальних приладів: точкові світильники, світлодіодні стрічки, люстри. ПВХ-плівка володіє високою міцністю, проте краще вибирати круглі світильники, краї яких не будуть рвати полотно);
  • тип кріплення (конструкція світильників повинна запобігати контакту з полотном. Дуже важливо до монтажу вибрати кріплення, щоб заздалегідь встановити потрібну заставну або гак);
  • тепловиділення і колірна температура (потужні джерела освітлення встановлюють тільки в люстрах або точкових світильниках, які виступають з-за поверхні полотна. Лампи розжарювання і галогенні лампи сильно нагріваються, тому вимагають великої відстані між полотном і основною стелею. Важлива й колірна температура, яка повинна поєднуватися з концепцією дизайну і призначенням приміщення).

Вибрані лампи повинні бути безпечними і постачати яскраве, комфортне освітлення для натяжних стель. Виникає питання: як правильно їх підібрати? Шукаючи потрібні варіанти, враховуйте, що світло по різному впливає як на людей, так і на інтер’єр приміщення. Тепле світло зазвичай використовують у дитячих кімнатах та спальнях, воно заколисує і знижує працездатність, не дратує і не заважає.

Насичене біле світло найкраще підійде для кухні та вітальні, щоб виокремити кожен елемент дизайну та надати приміщенню більше тепла.

Викликати замірника безкоштовно