Команда майстрів «Чесні стелі» виконує монтаж натяжного полотна надаючи повний спектр наскрізних послуг, від консультації до сервісного обслуговування, щоб забезпечити індивідуальні рішення для Вашого приміщення. Ми підтримуємо кожного клієнта починаючи з створення концепції, закінчуючи остаточним проектуванням та етапами розробки.

Попередня консультація – перший крок до встановлення стелі Вашої мрії. Отримайте детальну інформацію про послуги компанії, ціни, та не соромтеся запитувати все, що вам незрозуміло. Наші консультанти дадуть відповіді на всі Ваші запитання та запишуть на безкоштовний замір приміщення.

Замір – докладна консультація з урахуванням особливостей Вашого приміщення. Наші фахівці підберуть оптимальні рішення монтажу, допоможуть визначити матеріал та створити унікальний дизайн. Ви зможете дізнатися точний розрахунок і остаточну ціну за встановлення полотна. Ви матимете можливість підписати договір і домовитися про попередню дату монтажу.

Монтаж натяжної стелі – етап, який стане завершальним для створення візуального приголомшливого ефекту. Наші фахівці з багаторічним досвідом реалізують усі Ваші творчі задуми різної складності: як однотонні елементи, так і складні дворівневі конструкції. Кожен клієнт отримує 12-ти річну гарантію на виконану роботу і 3-х річну гарантію на монтажні роботи. Якість полотна підтверджено сертифікатами, а численні відгуки клієнтів тільки визнають професіоналізм наших майстрів.

Сервісне обслуговування – важлива частина експлуатації стелі. Замовивши натяжні стелі в компанії «Чесні стелі», при потребі Ви отримаєте своєчасну і якісну допомогу. Не соромтеся зв’язатися якщо у вас виникли непорозуміння або проблеми з доглядом за полотном.

Викликати замірника безкоштовно